Program 2011

December 21. in 22.12.
ob 20.00
Via Negativa, Boris Kadin: MITING RESNICE
3.do 6.12.
od 14.00 do 19.00
Antonia Baehr & Keren Ida Nathan: DROBNI GUMBKI
November
29.11.
ob 20.00
Jana Menger: V
POSTOPKU
15. do 24.11. 10. Festival
DRUGAJANJE
19.11.
ob 20.00
Mateja Bučar:
PROCESIRANJE …
8. in 9. 11
ob 19.30
Zvezdana Novaković, Nika Bezeljak: DIAGNOZA
3.11. ob 19.00 in 21.30, 4.11. ob 19.00 in 21.00, 5.11. ob 19.00 VIA NEGATIVA & EMANAT: SRAMOTA
Oktober
21.10 ob 20.00
22.10. ob 17.00
Marjeta Kamnikar & Timon Jelen: M (različica 2.3)
20.10.
ob 20.00
ORKESTRADA- koncert
17. in 18. 10.
ob 20.00
BITEF Dance Company
15. in 16.10. Delavnica po metodi feldenkrais: MANJ JE VEČ
5. do 15. 10. 17. mednarodni festival sodobnih umetnosti – MESTO ŽENSK
4.10.
ob 20.00
YOUNG EURO CONNECT – EVROPSKI ZMENKI NA SLEPO
3.10. Betontanc Ltd.: TAM DALEČ STRAN uvod v ego-logijo
September
29. in 30. 9.
ob 20.00
Andreja Rauch: TOREK
16. do 25. 9. Festival EX PONTO
13.9.
ob 20.00
Sanja Nešković Peršin: JULIJA
8. do 11. 9. I dreamt I was a Movie Star (Vroclav, Poljska)
8.9.
ob 20.00
Irena Tomažin: iT – Crying Games (koncert)
6. in 7.9.
ob 20.00
Marko Mandić, Via Negativa: MANDIĆSTROJ
3. in 4.9. Natalka Polovynka: GLAS PERFORMERJA
Avgust 19.8. do 28.8. Mednarodni festival MLADI LEVI 2011
Junij
25.6.
ob 20.00
Via Negativa: MANDIĆSTROJ
21.6.
ob 20.00
Branko Potočan: PESMI Z LISTKA
9.6. do 12.6.
ob 21.00
Betontanc Ltd.: TAM DALEČ STRAN uvod v ego-logijo
5.6.
ob 11.00
Jurij Konjar: GOLDBERGOVE VARIACIJE
1.6. do 4.6.
ob 21.00
Fičo Balet: TRG
Maj 22.5. TEDxLjubljana
17.5.
ob 20.00
Masque Teatro: ZGOLJ INTONACIJA
15.5.
ob 20.00
Muta Imago: PREMIK #1 RDEČI BES
12.5.
ob 21.00
Eclipse: IN VINO VERITAS
7.5.
ob 19.00
Koncert: SOZVOČJA SLOVENIJE
4.5. in 5.5.
ob 20.00
Darja Demšar, Neža Žehelj: PLOD
April 26.4.
ob 20.00
Mateja Bučar: BILA BI PALMA
15.4. do 24.4. Urška Boljkovac: THE IMAGE INSIDE OF ME
15.4. do 24.4. EXODOS
13. in 14.4.
ob 20.00
Barbara Kukovec: PRVI ZAKON B. K.
5.4. do 9.4. Festival GODIBODI
2.4.
ob 18.00
FESTIVAL BRAZILSKE KULTURE & BATIZADO SKUPINE CAPOEIRA SENZALA SLOVENIJA
Marec 31.3.
ob 20.00
Marko Batista: ČASOVNI DIAGRAMI
25.3. ob 21.15
27.3. ob 19.00
PLESNA VESNA
21.3. do 23.3.
ob 20.00
Tina Valentan, Urška Vohar: ZAKAJ TE NE MOREM ZAPUSTITI
12.3. do 15.3. Anton Lachky: PLESNA DELAVNICA
Februar 24. do 27.2. GIBANICA 2011
12.2.
ob 20.00
Goran Bogdanovski: JOHN DRUGI
3.,5. in 6.2.
ob 21.00
Betontanc Ltd.: TAM DALEČ STRAN uvod v ego-logijo
Januar 30.1.
ob 20.00
Katarina Stegnar: STEGN SE
29.1.
ob 20.00
Via Negativa: BALKANSKA ZVEZA
28.1.
ob 20.00
Via Negativa: LOV NA REALNO
27.1.
ob 20.00
Primož Bezjak: INVALID
26.1.
ob 20.00
Nataša Živković: TIHOŽITJE
22. do 24.1.
ob 20.00
Teja Reba in Loup Abramovici: 650 IZKUŠENJ (zgodovine telesa, ki še ni bilo oropano)