Program 2010

December 16. in 17.12.
ob 20.00
Betontanc & Umka.LV: SHOW YOUR FACE!
10.12.
ob 21.00
NOVOLETNA ZABAVA
8.12.
ob 22.00
MEDIOCORE (avdio-vizualni koncert)
2. do 4. 12. FORUM READY TO CHANGE
November
28. in 29.11.
ob 20.00
Leja Jurišić, Teja Reba: MED NAMA
25. in 26. 11.
0b 20.00
Sebastijan Horvat, Petra Veber: MANIFEST K.
23. in 24.11.
ob 20.00
Maja Pelević, Betontanc: MOŽDA SMO MI MIKI MAUS
20. in 21. 11
ob 20.00
Mateja Bučar: BILA BI PALMA
17.11.
ob 20.00
PAPIR (koncert)
12. in 13. 11.
ob 20.00
Branko Potočan: PESMI Z LISTKA
9.11.
ob 20.00
Branko Potočan & Fourklor: NA DRUGI STRANI NAGAJIVEGA POGLEDA
6.11. ob 20.00 in
7.11. ob 18.00 in 21.00
Sanja Nešković Peršin: JULIJA
Oktober
27. do 29. 10. Miha Erman: SOBA BREZ ODMEVA
28. 10.
ob 19.00
Francesca Pennini/ CollettivO CineticO: XD. RETINSKI ZAPISI O OBSCENOSTI ZOB
21. in 22. 10. Željko Božič: DEJMO NAREST EN ŠOV
8. do 17. 10 MESTO ŽENSK
2. do 9. 10. SALVIA- 6. evropski festival kulture in umetnosti gluhih
September
25. in 26. 9. Gregor Kamnikar: M (različica 2.2)
15. do 22. 9. EX PONTO
14. do 16. 9.
ob 20.00
Betontanc Ltd.: TAM DALEČ STRAN
4. do 6. 9.
ob 20.00
Mala Kline: BLISS
Avgust 20.8. do 29.8. Mednarodni festival MLADI LEVI 2010
Junij
11.6. do 20.6. PRAKTIČNO–TEHNIČNA DELAVNICA
9.6. in 10.6.
ob 21.00
Gregor Kamnikar & Marjeta Kamnikar: M (različica 2.2)
5.6. in 6.6.
ob 20.00
Mala Kline: THE END
1.6.
ob 20.00
Branko Potočan: MANNERSACHE
Maj 26.5. do 28.5.
ob 19.00
6. mednarodni festival kratkega filma FF600
22.5. in 23.5.
ob 20.00
Sebastijan Horvat: MANIFEST K.
19.5.
od 11.00 do 13.00
Javni posvet: VLAGANJE V KULTURO
11.5. do 15.5. Celinka: Festival GODIBODI
8.5. in 9.5.
ob 20.00
Via Negativa: TERAPIJA CASABLANCA
6.5.
ob 19.00
4. letnik SVŠGL – umetniška gimnazija: VEČER PLESNIH SOLOV
April 26.4.in 27.4.
ob 20.00
Mateja Bučar: BILA BI PALMA
20.4. in 21.4.
ob 20.00
Neven Korda: ODMEVI
16.4. in 17.4.
ob 20.00
Via Negativa/Primož Bezjak: INVALID
13.4.
ob 20.30
MAKfest
1.4.
ob 20.30
VEČERI BOSANSKO– EVROPSKEGA FILMA
Marec 30.3.in 31.3.
ob 20.30
VEČERI BOSANSKO– EVROPSKEGA FILMA
29.3.
od 20.00 do 23.00
Via Nova: CIKLUS PREDSTAV Vie Negative
28.3.
od 20.00 do 22.00
Via Nova: VIVA MANDIĆ in ČISTI PERFORMANS
27.3.
od 11.00 do 14.00
Tomaž Grom: POZABLJENO, PREZRTO
17.3.
od 11.00 do 14.00
Kultura in medijski prostor: Javni posvet
16.3.
ob 19.00,
17.3.
ob 18.00 in 20.00
Dijaki SVŠGL: PREDPREMIERA ’10: Opazovati in/ali opazovano
12. do 13.3.
ob 20.00
Mala Kline : THE END
5. do 7.3.
ob 20.00
Mateja Bučar: BILA BI PALMA
Februar 25. do 28.2.
ob 20.00
Via Negativa: CIKLUS PREDSTAV
13.2.
ob 20.00
Tina Dobaj Eder, Gregor Kamnikar : KAPITAL
3. in 4.2.
ob 20.00
Leja Jurišić, Teja Reba : MED NAMA
1.2.
ob 20.00
Sebastijan Horvat, Petra Veber : MANIFEST K.
Januar 30. in 31.1.
ob 20.00
Sebastijan Horvat, Petra Veber : MANIFEST K.
10. in 11.1.
ob 20.00
Bara kolenc: ATELJE