Program 2009

december 18. do 20. 12. 2009
ob 20.00
Mateja Bučar: PRIBLIŽNO NA SREDINI
11. do 13. 12. 2009
ob 20.00
Branko Potočan & Fourklor: NA DRUGI STRANI NAGAJIVEGA POGLEDA
9. 12. 2009
ob 22.00
Festival Animateka in Katalena (avdio-vizualni koncept)
november 27. in 28. 11. 2009
ob 20.00
Betontanc&Umka.lv: SHOW YOUR FACE!
23.11. do 25. 11. 2009 festival Drugajanje 2009
20.11. ob 20.00, 21.11. ob 18.00 in 22. 11. 2009 ob 20.00 Leja Jurišić, Teja Reba: MED NAMI
12. in 13. 11. 2009
ob 20.00
Neven Korda: ODMEVI
6. 11. 2009
ob 20.00
Heiner Müller, P.A.T.: HAMLETMACHINE
3. in 4. 11. 2009
ob 20.00
Magdalena Reiter: INSOMNIA
oktober 21. do 28. 10. 2009 ŠOKING GALA ŠOV, DOGODKI OB 40. OBLETNICI POJAVA SKUPINE PUPILJA FERKEVER
18. 10. 2009
ob 20.00
Daniil Harms: JELIZAVETA BAM
13. in 14. 10. 2009
ob 20.00
Mala Kline: THE END
9. do 18. 10. 2009 MESTO ŽENSK- 15. mednarodni festival sodobnih umetnosti
8. 10. 2009
ob 21.00
Nina Fajdiga, Jasmina Križaj & Tina Valentan: SUGAR RUSH
2. do 7. 10. 2009 Via Negativa: VIA NOVA
september 28. do 30. 9. 2009
ob 20.00
Tina Dobaj Eder in Gregor Kamnikar: KAPITAL
22. in 23. 9. 2009
ob 20.00
Vlado G. Repnik: EVERGREEN
18. in 19. 9. 2009
ob 20.00
Hermann Fritzl, Hubsi Kramar: PENSION F.
15. in 16. 9. 2009
ob 20.00
Ljubo Đurković: KASANDRA
2. 9. 2009
ob 20.00
Maja Pelević, Matjaž Pograjc, Betontanc: MOŽDA SMO MI MIKI MAUS
avgust 21. do 29. 8. 2009 Festival MLADI LEVI
junij 20. in 21. 6. 2009 Nomad Dance Academy: KRATKI REZI #2
od 14. do 21.6. 2009 PRAKTIČNA TEHNIČNA DELAVNICA
13. 6. 2009
ob 17.00
Brezplačna delavnica – projekcija – razprava skupine Conservas o brezplačni izmenjavi kulturnih vsebin in intelektualne lastnine ter stanju na področju pravne zaščite avtorskih pravic
od 9. do 13. 6. 2009 EKG pregled
2. in 6. 6. 2009
ob 21.00 in ob 20.30
Betontanc: MOŽDA SMO MI MIKI MAUS
maj 30. 5. 2009 ob 17.00 in 31. 5. 2009 ob 11.00 SONCE IN SONČICE PO VSEM SVETU
(koncert za otroke)
28. in 29. 5. 2009 FF 600′
(5. festival kratkega filma)
27. 5. 2009
ob 20.30
CHRIS ECKMAN & THE LAST SIDE OF THE MOUNTAIN BAND
7. in 8. 5. 2009
ob 21.00
Big Art Group: CINEMA FURY
(festival EXODOS)
5. 5. 2009
ob 20.00
Tarek Atoui: UN-DRUM / STRATEGIES OF SURVIVING NOISE
(festival EXODOS)
3. in 4. 5. 2009 ob 21.00 Snježana Premuš: VSAK PAPAGAJ JE SVOJ KRALJ
(festival EXODOS)
april 30. 4. 2009
ob 20.00
KISHA
(GODIBODI- koncertni cikel)
29. 4. 2009
ob 20.00
JARARAJA
(GODIBODI- koncertni cikel)
28. 4. 2009
ob 20.00
MILDREDS
(koncert, predstavitev novega albuma)
23. 4. 2009
ob 20.00
APHRA TESLA IN ELEKTRIČNO GLEDALIŠČE
(GODIBODI- koncertni cikel)
22. 4. 2009
ob 20.00
VASKO ATANASOVSKI & SIMONE ZANCHINI DUO
(GODIBODI- koncertni cikel)
20. in 21. 4. 2009
ob 20.00
Daniil Harms, Barbara Novakovič: JELIZAVETA BAM
17. in 18. 4. 2009
ob 20.00
Branko Potočan in Fourklor: O SOLO TRIO
16. 4. 2009
ob 20.00
ARITMIJA
(GODIBODI- koncertni cikel)
15. 4. 2009
ob 20.00
EVA HREN & SLADCORE
(GODIBODI- koncertni cikel)
9. do 11. 4. 2009
ob 20.00
EKG (EnKnapGroup)
1. do 3. 4. 2009
ob 20.00
Yasmine Hugonnet: »A, A! A? AA._ «
marec 27. 3. 2009
ob 20.00
Umetniški večer šestih generacij maturantov SVŠGL: P.M.S. (Post-maturantsko srečanje)
24 in 25. 3. 2009
ob 20.00
Dijaki SVŠGL: Predpremiera 2009: NASPROTJA
15. 3. 2009
ob 21.00
Marijs Boulogne: MARCIPAN ALI PLEKSI
6. do 15. 3. 2009
od 10.00 do 17.00
Marijs Boulogne: MARCIPAN ALI PLEKSI
(študij AD HOC projekta)
27. 3. 2009
od 10.00 do 17.00
Marijs Boulogne: ČE BI RIBE LAHKO GOVORILE
(plesno-gledališka delavnica)
februar 25. 2. 2009
ob 20.00
ZLATOLASKE 2009
19. do 22. 2. 2009 GIBANICA- Slovenski plesni festival
12. 2. 2009
ob 20.00
Urška Vohar: REPUBLIKA, ALI SREČNO POT GRETA GARBO
7. in 8. 2. 2009 Via Negativa:OUT
januar 30. in 31. 1. 2009
ob 20.00
Matija Ferlin: SAD SAM ALMOST 6
22. 1. 2009
ob 20.00
Druga godba koncert: DUNAJSKI ZELENJAVNI ORKESTER
15., 16. in 17. 1. 2009
ob 20.00
Magdalena Reiter: INSOMNIA