Program 2008

januar 17., 18., 19. 1. 2008
ob 22.30
Erika Latta: DELIRIUM
februar 12., 13., 14. 2. 2008
ob 20.00
Branko Potočan: GLEJ GA ZLOMKA!
16., 17., 20. 2. 2008
ob 20.00
Betontanc: DANCE OR DIE
A REVOLUTION WITHOUT DANCING IS A REVOLUTION NOT WORTH HAVING
23. 2. 2008od 15.00 do 19.00 SLAVNOSTNI MARATON PREDSTAV ZA OTROKE OB 20-letnici GLEDALIŠČA UNIKAT
29. 2. 2008
ob 20.30
Koncert: MLJASK
marec 1. 3. 2008
ob 20.30
Koncert: MLJASK
6. 3. 2008
ob 20.00
Ivan Peternelj: OBLIVIJON
7. 3. 2008
ob 19.00
Matej Filipčič: LA LA LA …
9., 10. 3. 2008
ob 20.00
Roland Schimmelpfennig: PREDTEM/POTEM
19., 20. 3. 2008 Mala Kline: DÉBUT – v spomin prihodnjega
24. 3. 2008
ob 20.33
ŽIVETI V 4 RAJHU – interaktivna razstava 13 slik
april 5. 4. 2008 ob 17.00
6. 4. 2008 ob 11.00
Koncert za otroke: SONCE IN SONČICE PO VSEM SVETU
17., 18., 19. 4. 2008
ob 20.00
EN KNAP V TRETJE
Matjaž Farič: DVE ČETRTINKI V GLAVI IN SPET OD ZAČETKA
Sebastijan Horvat: UKREP- UČENCI IN UČITELJI 2
maj 7. 5. 2008
ob 20.30
Koncert ELEVATORS
13. 5. 2008
ob 20.30
Koncert ARITMIJA, MILOŠ & CO.PILOTS
15.-18. 5. 2008 IETM Skušnja svobodeIETM Ljubljana, Skušnja svobode
20. 5. 2008
ob 20.00
Teatr Bretoncaffe & Wytwónia Teatr: “DANCES OF A DREAMBODY”
22., 23. 5. 2008
ob 20.00
FILMSKI FESTIVAL 600”
25. 5. 2008
ob 20.00
Compagnie Badenya: TITRE YELEYasmine Hugonnet: SLIDING MATTERS
junij 2.-8. 6. 2008 PRAKTIČNA TEHNIČNA DELAVNICA
7.-8. 6. 2008 Nomadska plesna akademija: KRATKI REZI
16., 17., 18. 6. 2008
ob 20.00
Bertolt Brecht, Tatjana Peršuh: OPERA ZA TRI GROŠE
julij 4.-5. 7. 2008
ob 21.00
RAZKRITO
26. 7. 2008 Betontanc & Umka.LV: SHOW YOUR FACE! (gostovanje na festivalu FIAR, Portugalska)
avgust 17.-27.8. 2008 Festival MLADI LEVI
25., 26. 8. 2008 Betontanc & Umka.LV: SHOW YOUR FACE! (gostovanje na festivalu Noorderzon v Groningenu, Nizozemska)
29. 8. 2008 Betontanc: WRESTLING DOSTOIEVSKI(gostovanje na Tanzmessse v Duesseldorfu, Nemčija)
september 3., 4. 9. 2008
ob 20.30, 21.30
Betontanc: MARŠ LJUBEZNI
14. 9. 2008
ob 20.00
A. Visky, Gabor Tompa: DOLGI PETEK
17. 9. 2008
ob 20.00
A. Strindberg, Margarita Mladenova: MRTVAŠKI PLES
18. 9. 2008 Mala Kline: DÉBUT – v spomin prihodnjega (gostovanje na festivalu MIR FESTIVAL v Atenah, Grčija)
20. 9. 2008 ob 20.00 A. P. Čehov, Barbara Novakovič: STRIČEK VANJA IN 12 ŠOPKOV
22. 9. 2008
ob 20.00
L. Bangarter, Lukas Bangarter: RANDOM-PLASMA-PROJEKT 9
28., 29. 9. 2008
ob 21.00
Urška Vohar: REPUBLIKA ALI SREČNO POT GRETA GARBO
oktober 11. 10. ob 20.00, 13. 10. 2008 ob 22.00 Bara Kolenc: ATELJE
17. 10. ob 20.00, 19. 10. 2008 ob 19.00 Janez Janša: SLOVENSKO NARODNO GLEDALIŠČE
20. 10. 2008 ob 20.00 Andreja Rauch: MELODIJE ZAČETKOV
22. 10. 2008 ob 20.00 Charlotte Zerbey, Alessandro Certini: KONSISTENCE poti improvizacije
25. 10. 2008
ob 17.00, 18.30
ZBOR PRITOŽB MARIBOR
november 4., 5., 7., 8. 11.2008 ob 20.00 Via Negativa: OUT
10., 12. 11. 2008
ob 20.00
Fourklor: O SOLO TRIO!
11. 11. 2008
ob 20.00
Koncert: KVINTON
14., 15. 11. 2008
ob 20.00
Daniil Harms, Barbara Novakovič: JELIZAVETA BAM
20., 21. 11. 2008 ob 21.00 Mateja Bučar: BRATJE KARAMAZOVI – druga knjiga
20.-25.11.2008 Festival Exodos
december 13., 14. 15. 12. 2008 ob 20.00 Bara Kolenc: ATELJE
20. 12. 2008 ob 10.00 in 14.00 Jacob in Wilhelm Grimm, Marek Bečka: MIZICA, POGRNI SE
21. 12. 2008 ob 20.00 Roland Schimmelpfennig: PREDTEM/POTEM