Program

Katalog (pdf 2,56 MB - za ogled potrebujete brezplačen program Acrobat Reader.)

19. avgust ob 19.30
ploščad Slovenskega etnografskega muzeja

Station House Opera: Dominoes (Velika Britanija)
19. do 28. avgust, otvoritev v petek, 19. avgust ob 20.00
ploščad Slovenskega etnografskega muzeja

Škart: Singeroll, Storoll, Penjalec (Srbija)
19. avgust ob 20.00
Ploščad Slovenskega etnografskega muzeja

Contact Gonzo: The late drummer (Japonska)
19. do 24. avgust,
otvoritev v petek, 19. avgust ob 20.00
zatvoritev v sredo, 24. avgust ob 20.00
Ploščad Slovenskega etnografskega muzeja

prostoRož: Zemljevid želja (Slovenija)
20., 22. in 23. avgust

Dani Modrej: Ograda domišljijo zbada (delavnica)
20. avgust ob 20.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Motus: TOO LATE!_(antigone)contest #2 (Italija)
20. do 28. avgust, otvoritev 20. avgusta ob 21.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Tanja Radež: Deklice in dečki (Slovenija)
20. avgust ob 22.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Ivana Müller: 60 Minutes of Opportunism (Hrvaška, Nizozemska, Francija)
21. avgust ob 20.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Stacy Makishi: The Making of Bull: The True Story (Velika Britanija)
21. avgust ob 21.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

POP-UP KUHINJA
21. avgust ob 22.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Betontanc Ltd.: TAM DALEČ STRAN uvod v ego-logijo (Slovenija)
22. avgust ob 20.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Nelisawe Xaba: Sakhozi Says “NON” to the Venus (Republika Južna Afrika)
22. avgust ob 21.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Nelisawe Xaba: Plasticization (Republika Južna Afrika)
22. avgust ob 22.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Rui Catalão: Dentro das Palavras (Portugalska)
23. avgust ob 18.00
začetek v parku Tabor pri fontani

Medeni sprehod (Sprehod po Taboru s čebelarjem Andrejem Bertocchijem)
23. avgust ob 20.00
Plesni Teater Ljubljana

Heine Røsdal Avdal, Christoph De Boeck, Yukiko Shinozaki / deepblue: You Are Here (Belgija, Norveška, Japonska)
23. avgust ob 22.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Teja Reba, Leja Jurišić: Med nama (Slovenija)
24. avgust ob 19.00
začetek v parku Tabor pri fontani

Dani Modrej: Ograda domišljijo zbada (sprehod po rezultatih delavnice)
25. avgust ob 15.00
Park Tabor

NOVI PRISTOPI K OBČINSTVU (okrogla miza)
25. avgust ob 17.00
začetek v parku Tabor pri fontani

Jane’s Walk za odkrivanje prostora za igro (sprehod)
25. avgust ob 20.00
Plesni Teater Ljubljana

Heine Røsdal Avdal, Christoph De Boeck, Yukiko Shinozaki / deepblue: You Are Here (Belgija, Norveška, Japonska)
25. avgust ob 22.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Dominique Roodthooft: Smatch 2 “Push up daisies (ou) manger les pissenlits par la racine?” (Belgija)
26. avgust ob 16.00 in 17.00
železniška postaja

Lirični utrinki v mestu
26. avgust ob 20.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

ricci/forte: Macadamia Nut Brittle (Italija)
27. avgust ob 11.00 in 12.00
tržnica

Lirični utrinki v mestu
27. avgust ob 20.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Gob Squad & CAMPO: Before Your Very Eyes
(Velika Britanija, Nemčija)
27. avgust ob 21.30
Mesarski most

Dječaci: koncert (Hrvaška)
28. avgust ob 11.00 in 12.00
bolšjak, Breg

Lirični utrinki v mestu
28. avgust ob 11.00
Park Tabor

Marko Drpić, Rada Kikelj: Tricikel tiska zgodbe s Tabora
28. avgust ob 20.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Josef Nadj, Akosh S.: Les Corbeaux (Francija)
Jozef Houben, Emily Wilson, Alois Ellmauer: Holz
umetniška rezidenca

Pridržujemo si pravico do sprememb programa.

Arena 2011 – Festivalski časopis Mladih levov

arena-logo300

Arena št. 1 (pdf 8,34 MB- za ogled potrebujete brezplačen program Acrobat Reader.)
Arena št. 2 (pdf 12,1 MB)
Arena št. 3 (pdf 9,85 MB)

elektro_logo
europlakat radio kliping
ptl japan_foundation instiut francais
british-council dic
mladina