Napovedujemo

IGRIŠČE ZA GLEDALIŠČE 2.0
Pričetek projekta s Šolo v družbi

 

BETON Ltd.

Ich kann nicht anders
ponovitve predstave
4. 4. 2017, Teden slovenske drame, Kranj
8. in 9. 4. 2017, Dvorana Športnega društva Tabor, Ljubljana

Mednarodni festival Mladi levi 2011

Program

Katalog (pdf 2,56 MB – za ogled potrebujete brezplačen program Acrobat Reader.)

19. avgust ob 19.30
ploščad Slovenskega etnografskega muzeja

Station House Opera: Dominoes (Velika Britanija)
19. do 28. avgust, otvoritev v petek, 19. avgust ob 20.00
ploščad Slovenskega etnografskega muzeja

Škart: Singeroll, Storoll, Penjalec (Srbija)
19. avgust ob 20.00
Ploščad Slovenskega etnografskega muzeja

Contact Gonzo: The late drummer (Japonska)
19. do 24. avgust,
otvoritev v petek, 19. avgust ob 20.00
zatvoritev v sredo, 24. avgust ob 20.00
Ploščad Slovenskega etnografskega muzeja

prostoRož: Zemljevid želja (Slovenija)
20., 22. in 23. avgust

Dani Modrej: Ograda domišljijo zbada (delavnica)
20. avgust ob 20.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Motus: TOO LATE!_(antigone)contest #2 (Italija)
20. do 28. avgust, otvoritev 20. avgusta ob 21.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Tanja Radež: Deklice in dečki (Slovenija)
20. avgust ob 22.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Ivana Müller: 60 Minutes of Opportunism (Hrvaška, Nizozemska, Francija)
21. avgust ob 20.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Stacy Makishi: The Making of Bull: The True Story (Velika Britanija)
21. avgust ob 21.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

POP-UP KUHINJA
21. avgust ob 22.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Betontanc Ltd.: TAM DALEČ STRAN uvod v ego-logijo (Slovenija)
22. avgust ob 20.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Nelisawe Xaba: Sakhozi Says “NON” to the Venus (Republika Južna Afrika)
22. avgust ob 21.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Nelisawe Xaba: Plasticization (Republika Južna Afrika)
22. avgust ob 22.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Rui Catalão: Dentro das Palavras (Portugalska)
23. avgust ob 18.00
začetek v parku Tabor pri fontani

Medeni sprehod (Sprehod po Taboru s čebelarjem Andrejem Bertocchijem)
23. avgust ob 20.00
Plesni Teater Ljubljana

Heine Røsdal Avdal, Christoph De Boeck, Yukiko Shinozaki / deepblue: You Are Here (Belgija, Norveška, Japonska)
23. avgust ob 22.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Teja Reba, Leja Jurišić: Med nama (Slovenija)
24. avgust ob 19.00
začetek v parku Tabor pri fontani

Dani Modrej: Ograda domišljijo zbada (sprehod po rezultatih delavnice)
25. avgust ob 15.00
Park Tabor

NOVI PRISTOPI K OBČINSTVU (okrogla miza)
25. avgust ob 17.00
začetek v parku Tabor pri fontani

Jane’s Walk za odkrivanje prostora za igro (sprehod)
25. avgust ob 20.00
Plesni Teater Ljubljana

Heine Røsdal Avdal, Christoph De Boeck, Yukiko Shinozaki / deepblue: You Are Here (Belgija, Norveška, Japonska)
25. avgust ob 22.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Dominique Roodthooft: Smatch 2 “Push up daisies (ou) manger les pissenlits par la racine?” (Belgija)
26. avgust ob 16.00 in 17.00
železniška postaja

Lirični utrinki v mestu
26. avgust ob 20.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

ricci/forte: Macadamia Nut Brittle (Italija)
27. avgust ob 11.00 in 12.00
tržnica

Lirični utrinki v mestu
27. avgust ob 20.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Gob Squad & CAMPO: Before Your Very Eyes
(Velika Britanija, Nemčija)
27. avgust ob 21.30
Mesarski most

Dječaci: koncert (Hrvaška)
28. avgust ob 11.00 in 12.00
bolšjak, Breg

Lirični utrinki v mestu
28. avgust ob 11.00
Park Tabor

Marko Drpić, Rada Kikelj: Tricikel tiska zgodbe s Tabora
28. avgust ob 20.00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana

Josef Nadj, Akosh S.: Les Corbeaux (Francija)
Jozef Houben, Emily Wilson, Alois Ellmauer: Holz
umetniška rezidenca

Pridržujemo si pravico do sprememb programa.

Arena 2011 – Festivalski časopis Mladih levov

arena-logo300

Arena št. 1 (pdf 8,34 MB- za ogled potrebujete brezplačen program Acrobat Reader.)
Arena št. 2 (pdf 12,1 MB)
Arena št. 3 (pdf 9,85 MB)

elektro_logo
europlakat radio kliping
ptl japan_foundation instiut francais
british-council dic
mladina